Ви тут:
Головна сторінка Це цікаво

Це може бути цікаво
Автохолодильники - це комфортно

Сьогодні вже нікого не здивувати холодильником в квартирі, адже цей прилад став невід'ємною частиною сучасного побуту. Для походів і пікніків винайшли невеликі переносні автохолодильники, які дозволяють зберігати напої або їжу в охолодженому вигляді. Але зараз особливою популярністю користуються автохолодильники Ezetil . Якщо наявність сучасної аудіосистеми або навігатора можна виявити практично у будь-якому автомобілі, то автохолодильник зустріти можна набагато рідше. Адже цей прилад корисний, а в деяких ситуаціях просто незамінний. Яку ж він може принести користь автовласникові, які має гідності?

 
Термоелектричний автохолодильник

Встановити автохолодильник в машині мріє багато хто. На сьогодні у них з'явилася така можливість, до того ж, зараз коштує цей агрегат зовсім недорого. Найбільш популярними на даний момент являються два типи автохолодильників – термоелектричний автохолодильник і компресорний холодильник для автомобіля. Компресорний автохолодильник є зменшеним аналогом домашнього, коштує набагато дорожче, відрізняється громіздкими розмірами, масою. На його фоні більше виграшну позицію займає термоелектричний автохолодильник, позбавлений таких недоліків, як маса і великий розмір. Головною особливістю таких автохолодильників є те, що вони можуть як охолоджувати, так і розігрівати продукти, що розширює сферу їх застосування. Влітку вони можуть використовуватися для охолодження, а взимку для нагріву продуктів і навіть для обігріву салону автомобіля. Незалежно від сезону року поїздка на дачу, на природу або просто будь-яка далека поїздка буде комфортнішою.

 
Компресорний автохолодильник

Наявність автохолодильника в машині потрібна багатьом, особливо цьому приладу раді туристи, мисливці, рибалки або просто любителі з'їздити відпочити на природу. Велику популярність у споживачів заслужили компресорні автохолодильники. Компресорний автохолодильник для машини працює за тим же принципом, що і його стаціонарний домашній аналог. Усередині системи охолодження автохолодильника циркулює холодагент, який з рідкого стану переходить в газоподібний стан, охолоджується і при цьому охолоджує систему. Перехід в газоподібний стан забезпечує випарник, а рухатися холодагент по системі примушує компресор.

 
Що краще купити: автохолодильник, термобокс або сумку-холодильник?

Подорожувати на власному автомобілі - одне задоволення, тим паче, що тепер є можливість узяти з собою автохолодильник. Тепер турбуватись за збереження продуктів не доведеться - будь-які продукти або напої завжди будуть охолодженими. Сучасні автохолодильники є такими ж затребуваними приладами, як навігаційна система або аудіосистема автомобіля. Пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом ізотермічної продукції, який нам пропонують виробники.

Звичайні сумки-холодильники виробляються з нейлону, тому коштують набагато дешевше, ніж ізотермічні контейнери. Враховуючи цей параметр, можна вибрати такий товар, що максимально задовольняє вашим вимогам.

 
Порівнюємо сумки-холодильники і ізотермічні контейнери

Якщо вам не потрібно заморожувати продукти, а необхідно лише зберегти їх певний час охолодженими, тоді варто звернути увагу на сумки-холодильники. За об'ємом різні ізотермічні сумки-холодильники бувають до 50 літрів. Сумка-холодильник підтримує необхідну температуру усередині ізотермічного відділення більше ніж 5 годин, але цей час можна значно збільшити, якщо використовувати додаткові акумулятори холоду.

Заморозьте їх перед застосуванням в звичайній морозильній камері. Тоді необхідна температура усередині сумки-холодильника триматиметься впродовж доби. Виникає резонне питання: скільки, та яких акумуляторів холоду треба для ізотермічної сумки? Розрахувати, необхідну кількість дуже легко: 300 грамовий акумулятор холоду на п'ять літрів об'єму. Сумки-холодильники використовуються не лише в походах або на пікнікух. Ними часто користуються домогосподарки в тих випадках, коли необхідно доставити заморожені покупки з магазину до дому. Якщо зібралися відпочити невеликою компанією, то для охолодження напоїв краще всього використовувати сумки-холодильники - вони потім легко складаються і не займають багато місця.

 
Автохолодильник газовий (абсорбційний) Езетил EZ4000

У нашому інтернет-магазині, в розділі «Автохолодильники» - поповнення! Багатофункціональний автохолодильник Езетил EZ4000 12V/230V/Gas від німецької компанії Ezetil - об'ємом майже сорок літрів, з можливістю роботи як від електрики 12/220 вольт, так і від газового балона. Це забезпечує універсальність використання цієї моделі автохолодильника - якщо немає можливості підключитися до електромережі, працює в автономному режимі від балона з газом. В дорозі може працювати від автомобільного прикурювача.

Така морозильна камера забезпечить групу туристів-мандрівників, як замороженими продуктами, так і охолодженими напоями. Газовий або абсорбційний холодильник можна використати на дачі або ж на пікніку. Відмінна пінополіурітанова теплоізоляція автохолодильника дозволяє підтримувати низьку температуру усередині морозильної камери тривалий час навіть при відключеному живленні.

 

Рідини і порошки Aqua Kem для біотуалетів

Рідина для біотуалету Аква Ким і Тетфорд КампаЗастосування спеціальної рідини для біотуалету Thetford Aqua Kem(Тетфорд Аква Ким), Thetford Campa(Тетфорд Кампа) і порошку Аква Ким Сашет(Aqua Kem Sachets) гарантує ефективність роботи Вашого біотуалету.

Для дезинфекції нижнього бака рекомендується застосовувати рідину Аква Ким Блу(Aqua Kem Blue) і Кампа Блу(Campa Blue).

Усунути неприємний запах і прискорити процес розкладання відходів допоможуть рідини для біотуалетів Аква Ким Грін(Aqua Kem Green) і Кампа Грін(CampaGreen), а так само порошок Аква Ким Сашет(Aqua Kem Sachets). Їх додають в ємність для відходів.

 

Гриль і барбекю - які основні відмінності?

Гриль і барбекю - які основні відмінностіЩо вибрати: гриль або барбекю? Чи є між ними істотна різниця? Так, є. Гриль, за великим рахунком - це жарильна шафа, в якій на решітках або на рожнах смажать м'ясо великими шматками, цілі тушки риби або птаха.

Барбекю використовується для жарки або копчення на решітці м'яса, риби, а так само овочів. На барбекю ви можете приготувати одночасно декілька блюд одночасно: приміром м'ясо і овочі для гарніру.

Мангал же є відкритою жаровнею - місткість для отримання вугілля і приготування над ними м'яса на шампурах.

 

Біотуалет Thetford. Конструкція біотуалетів.

Біотуалет Thetford. Конструкція біотуалетівБіотуалети марки Thetford(Голландія) - автономні переносні туалети з водним змивом, які забезпечать комфортні зручності там, де немає звичайних туалетів, - в похідних умовах, на заміській ділянці або приватному будинку, на яхті або в автофургоні, а так само в торгових приміщеннях. Біотуалети марки Thetford - це оптимальне рішення в ситуаціях з інвалідами, людьми у яких є порушення функції опорно-рухової системи, лежачими хворими.

Конструкція біотуалету Thetford

Біотуалет ТМ Thetford є мобільною конструкцією, що складається з цілісної верхньої і нижньої частини. Ці частини можна легко з'єднати, а при необхідності проведення санітарно-профілактичних робіт - роз'єднати.

 

Догляд за меблями з тика

Догляд за виробами з дерева тикаБудь-який дерев'яний виріб висихає або насичує вологу. Все залежить від технології виробництва та обробки деревини, вологості повітря. Садові меблі з тикового дерева не виняток. Незважаючи на те, що деревина тика досить міцна і жорстка.

Рекомендації по догляду за тикових меблями

Будь-які меблі з тикового дерева: столи, лавки, стільці чи шезлонги, вимагають періодичного нескладного догляду. Досить просто протирати її вологою щіткою або губкою з абразивних матеріалів. Після повного висихання а дерев'яну поверхню тика наносять масло. Категорично забороняється використовувати хімічні і абразивні миючі засоби.

 

Категорії товарів
Все для барбекю
Барбекю і гриль
Вугільний гриль і барбекю
Газовий гриль і барбекю
Электрогриль
Мангали, коптильні і печі
Решітки для грилю і барбекю
Шампури і вертела для мангала
Набори для грилю і барбекю. Аксесуари
Набори для грилю і барбекю
Аксесуари для грилю і барбекю
Похідний посуд, треноги вогнищеві
Похідний туристичний посуд
Тренога для казана
Засоби для розпалювання
Гамаки
Набори для пікніку. Туристичні килимки
Набори для пікніку
Туристичні килимки для пікніку та риболовлі
Туристичні намети, спальні мішки
Туристичні намети
Спальні мішки
Автохолодильники, м'які сумки-холодильники, ізотермічні контейнери
Автохолодильники і аксесуари
Автохолодильники термоелектричні Ezetil
Автохолодильники компресорні
Мініохолоджувач
Аксесуари для автохолодильників
Ізотермічні контейнери, термобокси
Сумки-холодильники, термосумки
Акумулятори холоду
Портативні газові плити, газові пальники і газові аксесуари
Портативні газові плити
Газовий пальник, газові картріджи
Термоси і термоконтейнери для їжі
Термоси, термоси для їжі і термочашки
Термоконтейнери для їжі
Портативні меблі, меблі для пікніку
Набори меблів для пікніку. Розкладні столи
Стільці та крісла розкладні
Шезлонги для дачі та пляжу
Дрібниці для кухні, контейнери для зберігання продуктів
Біотуалети, туалети, туалетні кабіни та витратні матеріали
Біотуалети, туалети, туалетні кабіни
Рідина для біотуалетів і витратні матеріали
Товари для саду і дачі
Комплекти садових меблів
Пластикові стільці і крісла для саду
Пластикові столи для саду
Пластикові шезлонги для саду
Садові меблі з тика
Садові гойдалки
Подушки для садових меблів
Батути
Парасольки садові, підставки для садових парасольок
Садові павільйони і шатри
Горщики і вазони для квiтiв
Декор для саду
Пластикові сараї, ящики для зберігання
Органайзери для інструментів, ящики
Садові візки
Грядки для рослин
Компостери садові
Садові інструменти
Ємність для дощової води
Садові огорожі, бордюри
Лійки
Лопати для прибирання снігу
Теплиці
Зимові санчата та аксесуари
Зимові санчата
Аксесуари
Новорічне освітлення і декор
Гірлянди
Декор
Штучні ялини та сосни
АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
Все для барбекю
Барбекю і гриль
Вугільний гриль і барбекю
Аксесуари для грилю і барбекю
Аксесуари, сумки-холодильники, ізотермічні контейнери
Автохолодильники термоелектричні Ezetil
М'які сумки-холодильники
Термоси, термоси для їжі і термочашки
Набори для пікніку
Портативні меблі, меблі для пікніку
Товари для саду і дачі
Садові павільйони і шатри
Теплиці
УЦІНЕНІ ТОВАРИ
Все для барбекю
Барбекю і гриль
Вугільний гриль і барбекю
Грилі, барбекю газові
Грилі, барбекю електричні
Мангали і коптильні
Решітки для грилю і барбекю
Набори для грилю і барбекю. Аксесуари
Набори для грилю і барбекю
Аксесуари для грилю і барбекю
Набори для пікніку
Аксесуари, сумки-холодильники, ізотермічні контейнери
Ізотермічні контейнери, термобокси
Портативні газові плити, газові пальники і газові аксесуари
Портативні газові плити
Газовий пальник, газові картріджи
Термоси і термоконтейнери для їжі
Термоси, термоси для їжі і термочашки
Термоконтейнери для їжі
Портативні меблі, меблі для пікніку
Столи, набори меблів
Крісла, стільці
Шезлонги для дачі та пляжу
Товари для саду і дачі
Парасольки садові, підставки для садових парасольок
Садові інструменти
Пластикові стільці і крісла для саду
Садові візки
Зимові санчата та аксесуари
Зимові санчата
Аксесуари
Теплиці
Штучні ялини та сосни
Вуличні обігрівачі
Вуличні обігрівачі
Футляри для масок
Верстати деревообробні
Бренди
Ваш кошик
VirtueMart

Ваш кошик порожній


РОЗПРОДАЖ

Гриль-барбекю 23016А

498.00 грн.
398.40 грн.
398.40 грн.

Барбекю 092 GHISA-GAS COMBINATO

9 990.00 грн.
4 995.00 грн.
4 995.00 грн.

Барбекю 225 ITALY

8 790.00 грн.
6 153.00 грн.
6 153.00 грн.

Гриль-барбекю 23015С

399.00 грн.
239.40 грн.
239.40 грн.

Гриль 0666

1 128.00 грн.
902.40 грн.
902.40 грн.

Барбекю 223 EURO

18 990.00 грн.
13 293.00 грн.
13 293.00 грн.
Це цікаво
Автохолодильники - це комфортно

Сьогодні вже нікого не здивувати холодильником в квартирі, ...


Термоелектричний автохолодильник

Встановити автохолодильник в машині мріє багато хто. ...


Компресорний автохолодильник

Наявність автохолодильника в машині потрібна багатьом, ...